Inwestycje kablowe na terenie Powiatu Garwolińskiego

Opublikowano 05 marzec 2021
 

Lublin, W dniu dzisiejszym spotkałem się z Prezesem Zarządu PGE Dystrybucja, Panem Jarosławem Kwaskiem.
Tematem mojej wizyty były inwestycje kablowe na terenie Powiatu Garwolińskiego o co prosiły poszczególne samorządy oraz kwestia Garwolińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, o wsparcie której zwróciły się do mnie władze powiatu garwolińskiego
Uzyskałem informację, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju inwestycje zostały przesunięte w czasie na lata 2021- 2022.
Jeszcze w roku bieżącym rozpoczęty będzie proces inwestycyjny.
Pan Prezes zapewnił mnie, że dla PGE Dystrybucja Oddział Warszawa inwestycje na terenie Garwolińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej są kluczowe z uwagi na potrzebę zmodernizowania i wykonania nowych ciągów liniowych z GPZ Garwolin w kierunkach: Garwolin i Wola Rębkowska.
Prace te przełożą się na poprawę ciągłości zasilania dla odbiorców z terenu miasta Garwolin oraz odbiorców z miejscowości Wola Rębkowska.
Wyrażam nadzieję, że rozpoczęcie prac nastąpi w zakładanym na ten moment czasie o czym będę informował Państwa na swoim profilu.

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.