MOJA WIELKANOC konkurs fotograficzny

Opublikowano 25 marzec 2021
 

Konkurs „Moja Wielkanoc” w obiektywie uczniów szkół podstawowych, średnich ora ośrodków specjalnych z terenu powiatu garwolińskiego.

Zapraszam wspólnie z gazetą Twój Głos oraz portalem e-garwolin do przesyłania fotografii na email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z oświadczeniami, regulamin oraz karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie www.egarwolin.pl oraz www.grzegorzwozniak.pl  najlepsze prace w każdej kategorii zostaną nagrodzone bonami w wysokości:300, 200 i 100 zł.

Celem konkursu jest przedstawienie na fotografiach tradycji związanych z okresem Wielkanocy. Konkurs ma służyć kultywowaniu i podtrzymywaniu tradycji Świąt Wielkanocnych, a także uczyć młode pokolenie przekazywania zwyczajów swoim najbliższym oraz popularyzować pasję do amatorskiej fotografii jako dziedziny sztuki wśród dzieci i młodzieży.

Regulamin Konkursu Fotograficznego Moja Wielkanoc

Karta zgłoszenia

Oświadczenie użytkownika

Oświadczenie zdjęcie

Istnieją dwa sposoby na znalezienie odpowiedniego kasyna online za złotówki www.kasynaonline-pl.com/kasyna/pln-polish-zloty - albo wypróbować każde z nich na prawdziwe pieniądze, co jest praktycznie niemożliwe, albo założyć zakładki na naszej liście i odwoływać się do niej za każdym razem, gdy będziesz chciał zagrać w nowym kasynie. Nasza lista zawiera wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o każdym kasynie online, które akceptuje polskie złote przy wpłatach i wypłatach. Nasi czytelnicy wiedzą, których z nich należy unikać. Każde kasyno jest oceniane przez zespół ekspertów, aby upewnić się, że spełnia ono ważne standardy. Zawsze wysoko oceniamy placówki, które zasługują na Państwa uwagę. Oznacza to, że kasyna z naszej listy są naprawdę godne tego, by się na niej znaleźć.

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.