Opublikowano 28 kwiecień 2021

Rozstrzygnęliśmy konkurs fotograficzny pt.: Moja Wielkanoc,
zorganizowany z inicjatywy Biura Poselskiego Grzegorza Woźniaka.

Akcja pozwoliła na aktywowanie pokładów kreatywności uczniów podczas
trudnego czasu lock-downu i nauki zdalnej.

Autorzy najlepszych prac otrzymają bony zakupowe na spotkaniu, które
zorganizujemy po weekendzie majowym. O jego terminie laureaci zostaną
poinformowani telefonicznie.


I miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Wiktoria Ruśkowska - Szkoła Podstawowa w Woli Żelechowskiej

II miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Alicja Kołyska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Maciejowicach

III miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Natalia Michalik - Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Żelechowie

I miejsce w kategorii szkoły średnie: Krystian Ozimek - ZS nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie

 

II miejsce w kategorii szkoły średnie: Julia Kołyska - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Garwolinie

III miejsce w kategorii szkoły średnie: Karolina Zając - I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie

 

Dodatkowo komisja konkursowa postanowiła przyznać IV i V miejsce w kategorii Szkoły Podstawowe:

IV miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Gabriela Płatek -  Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Starym Goniwilku

V miejsce w kategorii szkoły podstawowe: Urszula Kołyska - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Pamięci Wanad w Dąbrowie z.s Woli Łaskarzewskiej

W kategorii Ośrodki Specjalne zgłoszeń konkursowych nie odnotowano.

Opublikowano 25 marzec 2021

Konkurs „Moja Wielkanoc” w obiektywie uczniów szkół podstawowych, średnich ora ośrodków specjalnych z terenu powiatu garwolińskiego.

Zapraszam wspólnie z gazetą Twój Głos oraz portalem e-garwolin do przesyłania fotografii na email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z oświadczeniami, regulamin oraz karta zgłoszeniowa są dostępne na stronie www.egarwolin.pl oraz www.grzegorzwozniak.pl  najlepsze prace w każdej kategorii zostaną nagrodzone bonami w wysokości:300, 200 i 100 zł.

Celem konkursu jest przedstawienie na fotografiach tradycji związanych z okresem Wielkanocy. Konkurs ma służyć kultywowaniu i podtrzymywaniu tradycji Świąt Wielkanocnych, a także uczyć młode pokolenie przekazywania zwyczajów swoim najbliższym oraz popularyzować pasję do amatorskiej fotografii jako dziedziny sztuki wśród dzieci i młodzieży.

Regulamin Konkursu Fotograficznego Moja Wielkanoc

Karta zgłoszenia

Oświadczenie użytkownika

Oświadczenie zdjęcie

Opublikowano 05 marzec 2021

Lublin, W dniu dzisiejszym spotkałem się z Prezesem Zarządu PGE Dystrybucja, Panem Jarosławem Kwaskiem.
Tematem mojej wizyty były inwestycje kablowe na terenie Powiatu Garwolińskiego o co prosiły poszczególne samorządy oraz kwestia Garwolińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, o wsparcie której zwróciły się do mnie władze powiatu garwolińskiego
Uzyskałem informację, że z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju inwestycje zostały przesunięte w czasie na lata 2021- 2022.
Jeszcze w roku bieżącym rozpoczęty będzie proces inwestycyjny.
Pan Prezes zapewnił mnie, że dla PGE Dystrybucja Oddział Warszawa inwestycje na terenie Garwolińskiej Strefy Aktywności Gospodarczej są kluczowe z uwagi na potrzebę zmodernizowania i wykonania nowych ciągów liniowych z GPZ Garwolin w kierunkach: Garwolin i Wola Rębkowska.
Prace te przełożą się na poprawę ciągłości zasilania dla odbiorców z terenu miasta Garwolin oraz odbiorców z miejscowości Wola Rębkowska.
Wyrażam nadzieję, że rozpoczęcie prac nastąpi w zakładanym na ten moment czasie o czym będę informował Państwa na swoim profilu.

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.