Dzień Dziecka - Dzień Radości

Opublikowano 01 czerwiec 2012
 

Dziś obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji już po raz trzynasty świętowaliśmy Gminny Dzień Radości w Górkach. Mimo deszczu, uśmiech nie schodził z twarzy uczestników dzisiejszego spotkania.

Dzień Radości organizowany przez Wójta Gminy Garwolin Tomasza Łysiaka, księdza Czesława Knebla - proboszcza parafii Górki, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz dyrektorów szkół rozpoczął się o godzinie 9.00 uroczystą mszą świętą. Po niej wszyscy uczestnicy podzielili się chlebem, a następnie korzystali do woli z przygotowanych przez organizatorów atrakcji. A tych, jak co roku nie zabrakło. Było wesołe miasteczko, gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych, pokaz ratownictwa przygotowany przez strażaków, koncert zespołu "Szwederka". Mimo tego, że w tym roku zabrakło słońca, uśmiech nie schodził z twarzy najmłodszych.

I właśnie takiego uśmiechu i radości życzę wszystkim dzieciom na co dzień, nie tylko od święta. Sukcesów w nauce, spełnienia marzeń, prawdziwych przyjaciół i pomocnej dłoni ze strony dorosłych.

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.