Nowy komendant garwolińskiej policji

Opublikowano 05 czerwiec 2012
 

Z dniem 4 czerwca stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie objął podinsp. Klemens Serzysko, który na tej funkcji zastąpił mł. insp. Marka Świszcza, który w poprzednim miesiącu przeszedł do Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu na stanowisko zastępcy komendanta.

 

W uroczystości wprowadzenia nowego komendanta oprócz komendanta Marka Świszcza wzięli udział: ksiądz kapelan policji Julian Jóźwik, przedstawiciele samorządów z terenu powiatu garwolińskiego, przedstawiciele służ mundurowych oraz Prokuratury Rejonowej w Garwolinie i kierownicy gminnych posterunków policji.

Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak gratulując awansu nowemu szefa  garwolińskiej policji, docenił awans zarówno komendanta Marka Świszcza do komendy wojewódzkiej oraz komendanta Klemensa Serzysko na komendanta powiatowego. – Przywództwo komendy powiatowej jest w dobrych rękach. Teraz obaj panowie będą dalej kontynuować swoją dobrą współpracę, w czasie, gdy wraca groźba likwidacji przez rząd posterunków gminnych – stwierdził poseł Grzegorz Woźniak.

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.