Gocław także uczcił święto strażaków

Opublikowano 08 maj 2012
 

W dniu 6 maja w Gocławiu odbyła się uroczystość Dnia Strażaka, na którą przybyły OSP z Pilawy, Puznówki, Wygody, Lipówek i Gocławia wraz z pocztami sztandarowymi.

 

Gospodarzami uroczystości był ks. proboszcz parafii w Gocławiu Kazimierz Momont.

W obchodach uczestniczył Poseł na Sejm Grzegorz Woźniak, Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa Albina Łubian, Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Pilawa Marcin Woźniak, przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie Marcin Gawinek. Zebrani przemaszerowali spod Domu Strażaka w Gocławiu do kościoła, gdzie mszę odprawił ksiądz proboszcz Momont, dziękując strażakom za bezinteresowną służbę dla mieszkańców oraz OSP Gocław za pomoc przy pracach w parafii.

Po mszy przy Domu Strażaka dziękował także poseł Grzegorz Woźniak: Dziękuję Wam Druhny i Druhowie za wsparcie i pomoc dla mieszkańców gminy. Dziękuję, że zawsze można na Was liczyć.

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.