IV Garwoliński Rajd Motocyklowy

Opublikowano 08 maj 2012
 

W niedzielne popołudnie do Garwolina przyjechało 300 motocykli z całej Polski, w IV Rajdzie wystartowało ponad 60 zawodników. W rajdzie brały udział zarówno motocykle zabytkowe, jak również współczesne.

 

Rajd rozpoczynał się w Garwolinie, następnie zawodnicy jechali przez Trąbki, Parysów, Wilchtę, do mety w Garwolinie. W poszczególnych miejscowościach dla zawodnikó1) przewidziano konkurencje zręcznościowe.

Podsumowanie rajdu odbyło się w garwolińskim amfiteatrze na Zarzeczu, gdzie zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Zwycięzca Janusz Paziewski z Żelechowa otrzymał bon pieniężny od firmy Ochnik.

Nagrodzeni zostali także uczestnicy konkursów m.in. za „najwolniejszy przejazd”, „najszybszy przejazd z piłeczkami tenisowymi na kasku” oraz za zachowanie fair play. W tej ostatniej kategorii okazały puchar otrzymał Piotr Drosio, który pomógł jednemu z zawodników na trasie rajdu, przez co przyjechał na końcu stawki.

Pamiątkowy puchar dla najlepszych motorowerzystów startujących w rajdzie wręczał Poseł na Sejm Grzegorz Woźniak.

Ten serwis internetowy korzysta z plików cookie. Podstawa prawna: Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy Prawo Telekomunikacyjne (DU z 21.12.2012, poz. 1445), który dostosował polskie przepisy do dyrektyw unijnych 2009/136/WE i 2009/140/WE.